Воскресенье, 10.12.2023, 21:19

 
 
Вы вошли как Путник · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Доска объявлений
Доска объявлений
Добавь КОТОВСК
Добавить нас в закладки
Курс НБУ
Курсы НБУ на сегодня
Погода в Котовске

вологість:

тиск:

вітер:

-
На сайте

OnLine
Онлайн всего: 19
Гостей: 18
Пользователей: 1

Юзеры онлайн:
Нас посетили:

Друзья сайта
Система Orphus
Счётчики

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Топ100- Персональные страницы

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Котовське ГУ МВС
Главная » 2012 » Январь » 15 » Щоб стати офіцером міліції

15.01.2012 | 16:40
Щоб стати офіцером міліції

Щоб стати офіцером міліції

  У 2012 році учні випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району прийматимуть важливе рішення - де продовжити навчання та як в подальшому влаштувати своє життя.
  Хочу довести інформацію про порядок вступу до вищих навчальних закладів  МВС України для тих, хто у подальшому бажає пов’язати свою долю з правоохоронною діяльністю.
  До речі, у Котовському відділі нині проходять службу більше 30 співробітників, які у різний час навчалися на денній формі навчання у вищих навчальних закладах МВС України, крім того, нині за направленнями відділу навчаються 26 курсантів, які по закінченні навчання поповнять ряди працівників відділу.
  Отже, відповідно до освітньо-кваліфікаційного і освітнього рівнів, фахової спрямованості та специфіки підготовки фахівців для органів внутрішніх справ на денну форму навчання до ВНЗ МВС України приймаються цивільні особи віком 17-25 років, які мають повну загальну середню освіту, а також призовники віком від 17 років 6 місяців до 24 років 6 місяців, які мають повну загальну освіту та виявили бажання навчатися за експериментальною навчальною програмою. З початку 2011 навчального року запроваджується навчання за програмою підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за схемою «курсант - військовослужбовець – курсант», тобто курсанти міліцейських вищих навчальних закладів в обов’язковому порядку проходять строкову службу у внутрішніх військах.  Вік кандидатів на навчання обчислюється станом на 31 грудня року вступу до ВНЗ МВС, за експериментальною навчальною програмою - станом на 01 вересня року вступу до ВНЗ.
  Експериментальну програму підготовки фахівців правоохоронної діяльності у 2011 році запроваджують такі навчальні заклади, як:  Національна академія внутрішніх справ,  Харківський національний університет внутрішніх справ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка,  Донецький юридичний інститут ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, Львівський державний університет внутрішніх справ та Одеський державний університет внутрішніх справ.
  Водночас проводиться підготовка фахівців для органів внутрішніх справ освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за напрямом «Правоохоронна діяльність» на базі повної загальної середньої освіти для осіб рядового та молодшого начальницького складу органів внутрішніх справ, а також осіб, які мають повну загальну середню освіту і звільнені з військової служби в запас Збройних сил, віком до 25 років.
  Ті, хто прийняв рішення продовжити навчання у ВНЗ МВС України, у січні-лютому 2012 року мають звернутися з письмовою заявою до органу внутрішніх справ за місцем постійного проживання. Після її розгляду кандидат на навчання проходить військово-лікарську комісію та психологічне тестування.
  Конкурсний відбір вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра на базі повної середньої освіти здійснюється приймальними комісіями ВНЗ МВС у такій послідовності: проведення конкурсу сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (в залежності від направку підготовки з української мови та літератури, з історії України (профільний), з іноземної мови або математики); оцінка рівня фізичної підготовки вступників; проведення співбесіди з готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ.
  Курсанти перебувають на казарменому становищі. Їм на період навчання видаються службові посвідчення встановленого зразка та формений одяг. Навчання курсантів у ВНЗ МВС України здійснюється за державним замовленням (безкоштовно). По закінченню навчального закладу випускнику присвоюється спеціальне звання «лейтенант міліції» та гарантоване працевлаштування.
  Більш детальну інформацію про порядок вступу до вищих навчальних закладів МВС України, порядок проходження служби в органах внутрішніх справ можна отримати у Котовському МВ або за тел. 2-14-05.

Олександр Краснобаєв,
заступник начальника Котовського міського відділу ГУМВС, підполковник міліції
Категория: Котовське ГУ МВС | Просмотров: 1465 | Добавил: kotovsk | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Все права защищены Kotovsk Group © 2008-2023
Поиск по сайту
РАЗДЕЛЫ
Новини міста [532]
Новини району [66]
Відео про Котовськ [28]
Вони жили у Котовську [16]
Відділ освіти Котовської РДА [2]
Відділ освіти Котовської міської ради [4]
Відділ культури та туризму Котовської РДА [6]
Відео ТРК "КЕТ" [46]
Політичні новини Котовська [27]
Статьи про Г.И.Котовского [7]
Таланти Котовська - Поезія [10]
Таланти Котовська - Музика [16]
Народна творчість [2]
Котовське «КОЗАЦТВО» [59]
Котовське РУ ГУ МНС [6]
Котовське ГУ МВС [381]
Котовський прикордонний загін [20]
Котовський міськвиконком [6]
Котовський МРЦЗ [1]
Котовська ОДПІ [31]
СКР ЛВ на ст. Котовськ [41]
Міський Будинок культури [5]
Управління ПФУ в м. Котовськ [2]
Управління у справах сім’ї та молоді міської ради [2]
Управління культури Котовської міської ради [9]
Управління сім'ї та молоді [1]
Комiтет виборцiв України [3]
УПСЗН [63]
УКГБ [13]
КОТОВСЬКА РДА [7]
Молодіжний парламент [3]
Реклама у Котовську [4]
Новини фірм та магазинів [0]
Спорт у Котовську [14]
Свята [74]
ЦБС Котовського району [44]
Цікаве [16]
ОГОЛОШЕННЯ [6]
Кримінал у Котовську [2]
Конкурси [5]
ВД ФССНВ та ПЗ в Котовському районі [1]
Фонд соц.страху ВД ФССНВ та ПЗ [0]
ФОРПОСТ КОТОВСЬК [6]
Новини України [236]
Різне [154]
Последнее
КОММУНАЛЬНЫЕ
ОПЛАТА
КОММУНАЛЬНЫХ УСЛУГ

Праздники сегодня

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання