Районний турнір команд КВН на Кубок голови райдержадміністрації
![](http://kotovsk.ucoz.ua/_nw/14/s44037699.jpg) 07.12.2012 року на базі приміщення міського відділу сім'ї та молоді проводився районний турнір команд КВН на Кубок голови райдержадміністрації. Районний турнір КВН проводився серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх закладів району. Цікавими і дотепними були виступи команд: «Свати» Климентівського НВК І-ІІ ст., «Славік і Ко» Старокульнянського ЗНЗ І-ІІІ ст., «Пекельні жарти» Нестоїтського ЗНЗ І-ІІІ ст., «No Doubt» Новоселівського ЗНЗ І-ІІІ ст., «Атас» Станіславського ЗНЗ І-ІІІ ст., «Чорнобривці» Липецького ЗНЗ І-ІІІ ст., «Нова сила» Куяльницького ЗНЗ І-ІІІ ст.
Конкурсна програма складалася з трьох завдань:
1) Весела візитка. (Тема «Здоровенькі були»). Тривалість конкурсу до 5 хвилин. Команди представляли гумористично-естрадне дійство з демонстрацією логічно пов’язаних між собою жанрів, мініатюр, пісенних пародій на задану тему. 2) Домашнє завдання. Тема «Кольоровий ярмарок». Тривалість конкурсу до 7 хвилин. Команди представляли гумористичну програму, опираючись на український фольклор і українські традиції. 3) Музичний конкурс «Заспіваймо пісню веселеньку». Було представлено виконання пісень в перефразованому вигляді. Тривалість конкурсу до 5 хвилин. На українському фольклорі і українських традиціях дуже вдало побудували свій виступ команди з Нестоїтської ЗОШ, Куяльницької, Старокульнянської та Станіславської ЗОШ. Журі конкурсу оцінювало виступи команд КВН за такими критеріями: художній та тематичний рівень програми, майстерність виконання, виразність, емоційність, сценічна культура, артистичність, кмітливість, дотепність, ерудиція, гумор, оригінальність, індивідуальність, костюми, реквізит та оформлення виступу. І місце посіла команда «Атас» Станіславського ЗНЗ І-ІІІ ст. ІІ місце - команда «Пекельні жарти» Нестоїтського ЗНЗ І-ІІІ ст. ІІІ місце – команда «Чорнобривці» Липецького ЗНЗ І-ІІІ ст. Від голови райдержадміністрації команді «Атас» Кубок вручала начальник служби у справах дітей та молоді райдержадміністрації Сакара Лариса Пилипівна. Переможці нагороджені грамотами райВО та цінними подарунками від народного депутата Партії регіонів Клімова Л.М. Всі учасники отримували подяки за якісну підготовку і участь в турнірі.
![](http://kotovsk.ucoz.ua/_nw/14/s27233984.jpg) Методист ЦДЮТ Ярошевська Л.В.
|