Четверг, 30.11.2023, 05:32

 
 
Вы вошли как Путник · Группа "Гости" · RSS
Меню сайта
Доска объявлений
Доска объявлений
Добавь КОТОВСК
Добавить нас в закладки
Курс НБУ
Курсы НБУ на сегодня
Погода в Котовске

вологість:

тиск:

вітер:

-
На сайте

OnLine
Онлайн всего: 17
Гостей: 16
Пользователей: 1

Юзеры онлайн:
Нас посетили:

Друзья сайта
Система Orphus
Счётчики

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru

Топ100- Персональные страницы

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

УКГБ
Главная » 2011 » Июль » 28 » Комунальний тероризм С.О. Коваля

28.07.2011 | 21:10
Комунальний тероризм С.О. Коваля

 Коммунальный произвол в Котовске перерос в откровенный коммунальный терроризм под руководством заместителя городского головы С.А. Коваля.

  Такое заявление сделал житель Котовска, журналист И.И.Петров, проживающий на улице Абрикосовой, 32.
По его словам, последние пять лет КВЕП "Котовскводоканал" во главе со своим начальником - В.П. Кашульским - пытается заставить его платить за услуги без заключения договора или заставить его подписать недействительный договор на предоставление коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению.
Более того, "Котовскводоканал" даже подал в отношении журналиста гражданский иск о якобы существующей задолженности по коммунальным услугам по водоснабжению и водоотведению, однако решение суда было вынесено не в пользу истца.
  Как отмечает Петров, незаконные действия КВЕП "Котовскводоканал" предпринимаются при содействии заместителя городского головы  С.А. Коваля, который сначала публично угрожал ему отключением его квартиры от водоснабжения, а затем прешел к реальным действиям. Так, 21 июля работники водоканала изучали систему водоснабжения в квартире, с целью ее извлечения. За день до этого С.А. Коваль снова в присутствии работников Котовского горисполкома сказал, что любой ценой отключит квартиру Петрова от водоснабжения, и никакой ответственности нести не будет.
  По мнению журналиста, согласно действующему законодательству Украины, действия по отключению водоснабжения и водоотведения населению и угрозы осуществить такие действия, по сути, являются террористическими актами, которые нарушают конституционные права граждан (прежде всего, на жизнь и здоровье), а также создают серьезную угрозу национальной безопасности Украины.
   В заключение своего заявления журналист просит возбудить уголовное дело в отношении заместителя мэра Котовска С.А. Коваля по ряду статей Уголовного Кодекса Украины.

Полный текст заявления:

Начальнику Котовського міжрайонного
відділу СБУ України в Одеській області
громадянина України
Петрова І.І.
прож. 66300 м.Котовськ,
вул. Абрикосова, 32
тел. 099456898

Заява.

   Останні п’ять років КВЕП „Котовськводоканал” в особі начальника Кашульського В.П. намагається примусити мене платити за послуги без укладання договору або заставити мене підписати недійсний договір на надання комунальних послуг з водопостачання та водовідведення. 
   Згідно ст. 29 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. Тобто, КВЕП „Котовськводоканал” не є балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. Тому я не можу укласти з ним договір, якби йому цього не хотілось.
   Окрім цього, відносно мене КВЕП „Котовськводоканал” було подано цивільний позов про ніби-то існуючу заборгованість по комунальним послугам з водопостачання та водовідведення, але рішення суду було винесено не на користь КВЕП „Котовськводоканал”.
   Незаконні дії КВЕП „Котовськводоканал” чиняться за сприяння заступника міського голови Коваля С.О., який привселюдно почав погрожувати мені відключенням моєї квартири від водопостачання. Це передувало моїм виступам як журналіста щодо незаконних дій з визначенням прибудинкових територій у м.Котовськ, незаконного підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення без громадського обговорення, як це передбачено законодавством, незаконного приховування публічної інформації Ковалем С.О. та інших викритих фактів корупції.
   З прилюдних погроз відключення моєї квартири від водопостачання Коваль С.О. перейшов до реальних дій. 
Так 21 липня 2011 року невідомі працівники водоканалу вивчали систему водопостачання в мою квартиру з метою від’єднати її. За день до цього Коваль С.О. знову в присутності працівників Котовського міськвиконкому сказав, що будь-якою ціною відключить мою квартиру від водопостачання і ніякої відповідальності за це нести не буде.
   Згідно норм ст. 258 Кримінального кодексу України, терористичними актами є не лише вчинення вибуху, підпалу чи вбивства, але й інші діяння, якими створюється небезпека для життя чи здоров'я людини або заподіюється значна майнова шкода чи настання інших тяжких наслідків, які полягають у таких змінах в навколишньому світі, коли виникає реальна загроза, високий ступінь ймовірності заподіяння дійсної шкоди життю чи здоров'ю особи, власності, нормальному функціонуванню транспорту, зв'язку, забезпеченню споживачів водою, енергією, продуктами харчування тощо, а також погрози вчиненням зазначених дій. 
   Згідно ст. 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" ці послуги надаються безперебійно, за винятком часу перерв на проведення ремонтних і профілактичних робіт і ліквідацію наслідків дії непереборної сили. 
Також згідно п. 3 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р., послуги надаються споживачам безперебійно.
   У додатку до цих Правил чітко вказано, що максимально допустимий час відсутності питної води становить 6 годин, а водовідведення - 12 годин. Причому ані в цьому Законі, ані в цих Правилах право виробника/виконавця на відключення житлово-комунальних послуг (електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення) не передбачено. А максимальною санкцією, яка може застосовуватися до споживачів за несвоєчасну оплату послуг, згідно вказаних Закону та Правил, є нарахування пені (лише при наявності укладеного з ними письмового договору).
Певні норми Конституції, соціального законодавства (зокрема, Закони України "Про прожитковий мінімум", "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії") та санітарно-епідемічного законодавства (Закони України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб" тощо) теж унеможливлюють правомірність таких відключень.
   Крім того, у ст. ст. 1, 7, 16-1, 22, 23 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" говориться про екологічну броню питного водопостачання - мінімальний рівень використання питної води споживачами (крім населення), необхідний для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.
   Отже, згідно чинного законодавства України, дії по відключенню водопостачання й водовідведення населенню та погрози їх вчиненням, по суті, є терористичними актами, якими порушуються конституційні права громадян (насамперед, на життя і здоров'я), а також створюється серйозна загроза національній безпеці України.
   Прошу порушити кримінальну справу відносно заступника Котовського міського голови Одеської області Коваля С.О. за ст.ст. 14,15,258 КК України.


27.07.2011 р.                          І.І.Петров Категория: УКГБ | Просмотров: 2042 | Добавил: bacha | Рейтинг: 5.0/6
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Все права защищены Kotovsk Group © 2008-2023
Поиск по сайту
РАЗДЕЛЫ
Новини міста [532]
Новини району [66]
Відео про Котовськ [28]
Вони жили у Котовську [16]
Відділ освіти Котовської РДА [2]
Відділ освіти Котовської міської ради [4]
Відділ культури та туризму Котовської РДА [6]
Відео ТРК "КЕТ" [46]
Політичні новини Котовська [27]
Статьи про Г.И.Котовского [7]
Таланти Котовська - Поезія [10]
Таланти Котовська - Музика [16]
Народна творчість [2]
Котовське «КОЗАЦТВО» [59]
Котовське РУ ГУ МНС [6]
Котовське ГУ МВС [381]
Котовський прикордонний загін [20]
Котовський міськвиконком [6]
Котовський МРЦЗ [1]
Котовська ОДПІ [31]
СКР ЛВ на ст. Котовськ [41]
Міський Будинок культури [5]
Управління ПФУ в м. Котовськ [2]
Управління у справах сім’ї та молоді міської ради [2]
Управління культури Котовської міської ради [9]
Управління сім'ї та молоді [1]
Комiтет виборцiв України [3]
УПСЗН [63]
УКГБ [13]
КОТОВСЬКА РДА [7]
Молодіжний парламент [3]
Реклама у Котовську [4]
Новини фірм та магазинів [0]
Спорт у Котовську [14]
Свята [74]
ЦБС Котовського району [44]
Цікаве [16]
ОГОЛОШЕННЯ [6]
Кримінал у Котовську [2]
Конкурси [5]
ВД ФССНВ та ПЗ в Котовському районі [1]
Фонд соц.страху ВД ФССНВ та ПЗ [0]
ФОРПОСТ КОТОВСЬК [6]
Новини України [236]
Різне [154]
Последнее
КОММУНАЛЬНЫЕ
ОПЛАТА
КОММУНАЛЬНЫХ УСЛУГ

Праздники сегодня

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання